Friday, September 18, 2020
Më e mira e shqiptarëve


Dyshohet se vrau ish-kunatën në Bathore, Gjykata lë në burg Agron Tanushin – Shekulli

By , in Aktualitet Shekulli , at 18/09/2020

"Arrest ne burg" është masa e sigurisë e vendosur sot nga Gjykata e Tiranës për 31-vjeçarin, Agron Tanushi, i cili vrau me armë zjarri ish-kunatën e tij, mbrëmjen e 15 shtatorit në Bathore. Kujtojmë që autori i dyshuar u vu në prangat e policisë në Lushnjë, ku dhe iu sekuetrua arma me të cilën kr…
Lexoje të plotë në