Friday, September 18, 2020
Më e mira e shqiptarëve


Aksidentoi për vdekje 24-vjeçarin, arrestohet shoferi që iku nga vendi i ngjarjes në Fier – Shekulli

By , in Aktualitet Shekulli , at 18/09/2020

Ka rënë në prangat e policisë shtetasi K. M., 28 vjeç, banues në Fier, i cili aksidenti për vdekje një 24-vjeçar dhe më pas u largua nga vendngjarja. 28-vjeçari u arrestua për veprat penale “Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largim nga vendi i aksidentit”. “Specialistët e Sektor…
Lexoje të plotë në