fbpx
Thursday, August 6, 2020
Më e mira e shqiptarëve


Shqiptarja triumfon në Kanada, shpallet “Aktorja më e mirë” në festivalin e filmit. “The Cuban” i jep suksesin

By , in Kulturë Tema , at 02/08/2020

Artistja dhe producentja Shqiptare në Kanada, Ana Golja, është vlerësuar në festivalin e filmit “Lavazza Film Festival” për filmin The Cuban. Golja nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka treguar se ndjehet e nderuar që është vlerësuar me çmimin “Aktorja më e mirë” “Nuk e di ende se çfarë ndodhi mbrëmjen e djeshme por përfundova…
Lexo artikullin e plotë te