fbpx
Thursday, August 6, 2020
Më e mira e shqiptarëve


PD publikon dokumentet: Veliaj miraton planin për ndërtimin e kullave me 18 kate te zona e Parkut të Liqenit

By , in Panorama Politikë , at 02/08/2020

Zëdhënësja e Partisë Demokratikie, Ina Zhupa, ka akuzuar kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliajn se ka miratuar planin për ndërtimin e kullave tek zona e Parkut të Liqenit. Me një postim në facebook, ku ka publikuar disa dokumente, Zhupa thotë se sipërfaqja e ndërtimit është parashikuar të jetë 61.000 m2 dhe se me përcaktimet…
Lexo artikullin e plotë te