fbpx
Thursday, August 6, 2020
Më e mira e shqiptarëve


PD ndahet mes partisë së Berishës dhe asaj të Bashës: Mbyllet faza e parë e votimit, dalin dy mijë kandidatë që duan të bëhen deputetë

By , in Politikë Tema , at 02/08/2020

Ende pa u tharë boja e udhëzimit të kryesisë së Partisë Demokratike për përzgjedhjen e kandidatëve për deputetë, Jozefina Topalli një nga ish-figurat qendrore të Partisë Demokratike do të lëshonte një tabor kritikash ndaj Lulzim Bashës në faqen e saj Facebook. Qëndrime që janë reflektuar ndjeshëm edhe në votën që strukturat e Shkodrës i kanë…
Lexo artikullin e plotë te