fbpx
Thursday, August 6, 2020
Më e mira e shqiptarëve


Zbulohen 3 hajdutë të shtëpive në Durrës, dy ishin nga Manza, një nga Rrushkulli

By Syri.net , in Aktualitet Syri.net , at 11/07/2020

Tre hajdutë shtëpish në Durrës janë zbuluar nga Policia. Dy prej tyre janë ndaluar dhe i treti është shpallur në kërkim. Policia e Durrësit njoftoi se në kuadër të operacionit…
Lexoje të plotë te SYRI.NET