fbpx
Tuesday, August 11, 2020
Më e mira e shqiptarëve


Goditet banda që vidhte skafe në Greqi, arrestohen 8 shqiptarë (DETAJE) – Shekulli

By Shekulli , in Aktualitet Shekulli , at 11/07/2020

Një operacion i madh i policisë greke i shtrirë në disa qytete dhe ku morën pjesë edhe forcat speciale Zeus, ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Greqi. Si pasojë u godit një bandë e sofistikuar që vidhte skafe. Autoritetet greke kanë arritur të arrestojnë 8 shqiptarë që ishin pjesë e grupit kriminal…
Lexoje të plotë në