fbpx
Thursday, August 6, 2020
Më e mira e shqiptarëve


Khloe Kardashian nuk njihet! Njerëzit e ngatërrojnë atë me motrën e saj të vogël, komentuesit: Je ti apo Kylie Jenner? – Dosja AL

By Dosja , in Dosja.al Rozë , at 09/07/2020

Featured image of article: Khloe Kardashian nuk njihet! Njerëzit e ngatërrojnë atë me motrën e saj të vogël, komentuesit: Je ti apo Kylie Jenner?

Khloe dhe Kylie

9 Korrik, 2020 21:18

AMERIKE-Fotot e Khloe Kardashian janë vënë në qëndër të medias rozë për shkak të photoshopit, që thuhet se është me tepricë.

Në postimet e fundit, shumë thanë se gati gati nuk njihet që është ajo dhe se përveç ndrërhyrjeve në fytyrë, fotoja është e photoshop-uar. Sidoqoftë, Khloe është mësuar me të tilla akuza, prandaj vazhdon të hedhë foto ku jo vetëm që duket ndryshe, por ngjan frikshëm me të motrën, Kylie-n.

Pas fotos së postuar në Instagram, Khloe vuri në punë gjithë Instagram-in, që nuk po dallonin dot më nëse ishte ajo apo Kylie.

Khle Kardashian

Khloe vetë, e pranon se duket kaq e re në këtë foto, por ndoshta është dhe veshja që mban veshur, por sërish njerëzit në Instagram dhe Twitter nuk binden.

Komente

36 vjeçarja ka postuar dhe një foto teksa shihet duke bërë palestër. Ajo ka nxjerrë në foto vetëm trupin duke i bërë kuriozë njerëzit se nëse ishte ajo apo Kylie.

Khloe Kardashian

Madje, ka nga ata që vazhdojnë të mendojnë se vajza në foto është Kylie.

(A.B)/Dosja.al

Botuar në