fbpx
Saturday, July 11, 2020
Më e mira e shqiptarëve


Sekuestrohen 40 milion euro drogë, 37 të arrestuar në Itali dhe Shqipëri nga aksioni i madh (Foto) – Shekulli

By Shekulli , in Aktualitet Shekulli , at 30/06/2020

Të paktën 3.5 ton drogë është sekuestruar dhe 37 persona kanë rënë në prangat e policisë në Itali dhe Shqipëri pas një operacioni të madh antidrogë. Mediat italiane shkruajnë se janë sekuestruar rreth 40 milion euro drogë, pra afërsisht 3.5 ton lëndë narkotike si marihuanë, kokainë dhe hashash, e…
Lexoje të plotë në