fbpx
Saturday, July 11, 2020
Më e mira e shqiptarëve


Operacioni ‘Kulmi’ – VIDEO/ Pamjet spektakolare, sekuestrohen 3,5 tonë drogë, 37 të arrestuar në Itali e Shqipëri

By Syri.net , in Aktualitet Syri.net , at 30/06/2020

Një loinjë e trafikut ndërkombëtar të drogës është goditur dhe janë sekuestruar sasi droge me vlerë 40 milionë euro. Operacioni i Departamentit të Antimafias Italiane dhe i autoriteteve…
Lexoje të plotë te SYRI.NET